PERSONAL


Piret Ammas

sõimerühma "Pääsusabad" õpetaja

piret.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Tiina Telling

sõimerühma "Pääsusabad" õpetaja assistent

tiina.telling@kohtlanomme.edu.ee

Svetlana Mitina

sõimerühma "Pääsusabad" õpetaja abi

svetlana.mitina@kohtlanomme.edu.ee

Asta Jugaste

muusikaõpetaja

asta.jugaste@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Kurs

noorema rühma"Sinitiivakesed" õpetaja

mariliis.kurs@kohtlanomme.edu.ee

Kaija Alamets

noorema rühma"Sinitiivakesed" õpetaja

kaija.alamets@kohtlanomme.edu.ee

Julia Hutrov

noorema rühma"Sinitiivakesed" õpetaja abi

julia.hutrov@kohtlanomme.edu.ee

Piret Niglas

liikumisõpetaja

piret.niglas@kohtlanomme.edu.ee

Eha Mägi

koolieelse rühma"Lapsuliblikad" õpetaja

eha.magi@kohtlanomme.edu.ee

Margot Poom

koolieelse rühma"Lapsuliblikad" õpetaja

margot.poom@kohtlanomme.edu.ee

Angeelika Leppik

koolieelse rühma"Lapsuliblikad" õpetaja assistent

angeelika.leppik@kohtlanomme.edu.ee

Enna Liiv

koolieelse rühma"Lapsuliblikad" õpetaja abi

enna.liiv@kohtlanomme.edu.ee