MEIE INIMESED

Katrin Tiirik

klassiõpetaja (1. klass), matemaatika (4. klass)

katrin.tiirik@kohtlanomme.edu.ee

Ruth Kerov

klassiõpetaja (2R klass), eesti keel ja kirjandus (5.  ja 8. klass)

ruth.kerov@kohtlanomme.edu.ee

Helerin Mölder

klassiõpetaja (2H klass)

helerin.molder@kohtlanomme.edu.ee 

Merit Kaljus

KNK heaolu hoidja, mentor-klassijuhataja (4. klass), valikaine: emotsionaalne intelligentsus

tööaeg: esmaspäevast neljapäevani

merit.kaljus@kohtlanomme.edu.ee

Imbi Hunt

klassiõpetaja (3. klass), kunst ja tööõpetus (2R klass)

imbi.hunt@kohtlanomme.edu.ee

Imbi Tito

muusikaõpetus, pilliõpe, koolinoorsootöötaja, klassijuhataja (7. klass)

imbi.tito@kohtlanomme.edu.ee

Piret Niglas

kehaline kasvatus, Pääsusabade ja Sinitiivakeste liikumine, klassijuhataja (8.-9. klass)

piret.niglas@kohtlanomme.edu.ee

Marje Kaljumäe

loodusõpetus, bioloogia, geograafia, inimeseõpetus, valikaine: väikesed geograafid, laiendatud geograafia

marje.kaljumae@kohtlanomme.edu.ee

Janika Kuus

matemaatika (5.-9. klass), praktiline matemaatika (5. ja 9. klass)

janika.kuus@kohtlanomme.edu.ee 

Brigita Kasemets

eesti keel ja kirjandus (4., 6., 7. ja 9. klass]

brigita.kasemets@kohtlanomme.edu.ee

Rauno Neuhaus

kehaline kasvatus teisipäeviti, Rohetiivakeste ja Lapsuliblikate liikumine

rauno.neuhaus@kohtlanomme.edu.ee

Irina Petrova

inglise keel (2.-5. klass)

irina.petrova@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Samsonova

inglise keel (6.-9. klass)

natalja.samsonova@kohtlanomme.edu.ee

Julia Paulauskas

vene keel (5. klass)

julia.paulauskas@kohtlanomme.edu.ee

Anna Boikova

vene keel (6.-9. klass)

anna.boikova@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Oder

direktor

mariliis.oder@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 56839391

Mari-Liis Neuhaus

eripedagoog

tööaeg: esmaspäevast kolmapäevani 9.-00-14.00/

kodukontor neljapäevast reedeni

mari-liis.neuhaus@kohtlanomme.edu.ee 

Joonas Sillat

IT juht, arvuti algõpetuse õpetaja, klassijuhataja (5. klass)

joonas.sillat@kohtlanomme.edu.ee

Gerda Voldek

PPR koordinaator-õpetaja, kodundus-ja käsitöö, klassijuhataja (6. klass)

gerda.voldek@kohtlanomme.edu.ee

Silvar Ammas

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunstiõpetus, tehnoloogiaõpetus, minifirma juhendaja

silvar.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Hramtsova

informaatika

natalja.hramtsova@kohtlanomme.edu.ee

Eha Süda

raamatupidaja, raamatukoguhoidja

eha.suda@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 3371056

Jaana Bötcher

koolihaldjas

jaana.botcher@kohtlanomme.edu.ee

Stella Silm

koolihaldjas

stella.silm@kohtlanomme.edu.ee

Alutaguse Matkaklubi

valikaine: matkatarkused

leho@matkaklubi.ee 

Olga  Dergatšjova

kokk

olga.dergatsjova@kohtlanomme.edu.ee

 (+372)  58873226

Birgit Müüdla

abikokk

birgit.muudla@kohtlanomme.edu.ee

Oksana Yaroshenko

köögi abitööline

Violeta Pärss

koolihaldjas

violeta.parss@kohtlanomme.edu.ee

Piret Ammas

lasteaiaõpetaja

piret.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Anna Iro

lasteaiaosa õpetajaabi

anna.iro@kohtlanomme.edu.ee

Ingrid Sternhof

lasteaiaõpetaja

ingrid.sternhof@kohtlanomme.edu.ee

Tiina Telling

lasteaiaosa assistent

tiina.telling@kohtlanomme.edu.ee

Julia Hutrov 

lasteaiaosa assistent

julia.hutrov@kohtlanomme.edu.ee

Kärt Grauberg

lasteaiaõpetaja

kart.grauberg@kohtlanomme.edu.ee

Kristin Kerov

lasteaiaõpetaja

kristin.kerov@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Kurs

lasteaiaõpetaja

mariliis.kurs@kohtlanomme.edu.ee

Kaija Alamets

lasteaiaõpetaja

kaija.alamets@kohtlanomme.edu.ee

Margot Poom

lasteaiaõpetaja

margot.poom@kohtlanomme.edu.ee

Marilin Rego

lasteaiaõpetaja

marilin.rego@kohtlanomme.edu.ee 

Angeelika Leppik 

lasteaiaosa assistent

angeelika.leppik@kohtlanomme.edu.ee

Thea Liiva

lasteaiaosa muusikaõpetaja

thea.liiva@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Anger

koolitervisehoiutöötaja

natalja.anger@kohtlanomme.edu.ee 

(+372) 59196959

tööaeg: neljapäeviti 8.30-14.00

Eha Mägi

õpiabi õpetaja 7E klassis

eha.magi@kohtlanomme.edu.ee