MEIE INIMESED

Tiia Laanemäe

klassiõpetaja, kodulugu (1. klass), kunst ja tööõpetus (2. klass)

tiia.laanemae@kohtlanomme.edu.ee

Katrin Tiirik

klassiõpetaja, etluskunst (2. klass), matemaatika (4. klass)

katrin.tiirik@kohtlanomme.edu.ee

Ruth Kerov

klassiõpetaja (3. klass), eesti keel ja kirjandus (4. ja 6. klass), kõnekunst (4. klass)

ruth.kerov@kohtlanomme.edu.ee

Gerda Voldek

PPR koordinaator-õpetaja, kodundus-ja käsitöö, klassijuhataja (4. klass)

gerda.voldek@kohtlanomme.edu.ee

Imbi Tito

muusikaõpetus, pilliõpe, koolinoorsootöötaja, ELO kuraator, klassijuhataja (5. ja 8. klass)

imbi.tito@kohtlanomme.edu.ee

Piret Niglas

kehaline kasvatus, matkatarkused, klassijuhataja (6.-7. klass)

piret.niglas@kohtlanomme.edu.ee

Marje Kaljumäe

loodusõpetus, bioloogia, geograafia, inimeseõpetus, keskkonnakaitse, valikaine: väikesed geograafid

marje.kaljumae@kohtlanomme.edu.ee

Janika Kuus

matemaatika (5.-9. klass)

janika.kuus@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Samsonova

inglise keel

natalja.samsonova@kohtlanomme.edu.ee

Anna Boikova

vene keel

anna.boikova@kohtlanomme.edu.ee

Silvar Ammas

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunstiõpetus, tehnoloogiaõpetus

silvar.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Ingrit Toots

noorem-sotsiaalpedagoog, T, N 8.00-16.00

ingrit.toots@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Oder

direktor

mariliis.oder@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 56839391

Joonas Sillat

IT juht, arvuti algõpetuse õpetaja

joonas.sillat@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Hramtsova

informaatika, IT maailm

natalja.hramtsova@kohtlanomme.edu.ee

Eha Süda

raamatupidaja, raamatukoguhoidja

eha.suda@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 3371056

Ene Korstnik

koolihaldjas

ene.korstnik@kohtlanomme.edu.ee

Reet Rooden

koolihaldjas

reet.rooden@kohtlanomme.edu.ee

Valeri Vaab

remonditööline

valeri.vaab@kohtlanomme.edu.ee

Anna Kotšegarova

kokk

anna.kotsegarova@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 58873226

Olga Dergatšjova

abikokk

olga.dergatsjova@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Anger

koolitervisehoiutöötaja, N 8.30-14.00

natalja.anger@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 59196959

Piret Ammas

lasteaiaõpetaja

piret.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Ingrid Sternhof

lasteaiaõpetaja

ingrid.sternhof@kohtlanomme.edu.ee

Tiina Telling

lasteaiaosa assistent

tiina.telling@kohtlanomme.edu.ee

Julia Hutrov

lasteaiaosa õpetajaabi

julia.hutrov@kohtlanomme.edu.ee

Kärt Grauberg

lasteaiaosa õpetajaabi

kart.grauberg@kohtlanomme.edu.ee

Kristin Kerov

lasteaiaosa assistent

kristin.kerov@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Kurs

lasteaiaõpetaja

mariliis.kurs@kohtlanomme.edu.ee

Kaija Alamets

lasteaiaõpetaja

kaija.alamets@kohtlanomme.edu.ee

Enna Liiv

lasteaiaosa õpetajaabi

enna.liiv@kohtlanomme.edu.ee

Margot Poom

lasteaiaõpetaja

margot.poom@kohtlanomme.edu.ee

Marilin Rego

lasteaiaõpetaja

marilin.rego@kohtlanomme.edu.ee

Angeelika Leppik

lasteaiaosa assistent

angeelika.leppik@kohtlanomme.edu.ee

Aime Niineste

lasteaiaosa logopeed

aime.niineste@kohtlanomme.edu.ee

Kristiina Niitsoo

koolihaldjas

kristiina.niitsoo@kohtlanomme.edu.ee