MEIE INIMESED

Alli Pertel

klassiõpetaja (2. klass), kunst ja tööõpetus (1R klass)

alli.pertel@kohtlanomme.edu.ee

Katrin Tiirik

klassiõpetaja (3. klass), matemaatika (4. klass)

katrin.tiirik@kohtlanomme.edu.ee

Ruth Kerov

klassiõpetaja (1R klass), eesti keel ja kirjandus (4. ja 7. klass), kõnekunst (1R ja 4. klass)

ruth.kerov@kohtlanomme.edu.ee

Helerin Mölder

klassiõpetaja (1H klass)

helerin.molder@kohtlanomme.edu.ee

Gerda Voldek

PPR koordinaator-õpetaja, kodundus-ja käsitöö, klassijuhataja (5. klass)

gerda.voldek@kohtlanomme.edu.ee

Imbi Tito

muusikaõpetus, pilliõpe, koolinoorsootöötaja, ELO kuraator, klassijuhataja (6. ja 9. klass)

imbi.tito@kohtlanomme.edu.ee

Piret Niglas

kehaline kasvatus, LA liikumine, klassijuhataja (7.-8. klass)

piret.niglas@kohtlanomme.edu.ee

Marje Kaljumäe

loodusõpetus, bioloogia, geograafia, inimeseõpetus, valikaine: väikesed geograafid, laiendatud geograafia

marje.kaljumae@kohtlanomme.edu.ee

Janika Kuus

matemaatika (5.-9. klass)

janika.kuus@kohtlanomme.edu.ee

Irina Petrova

inglise keel (2.-5. klass)

irina.petrova@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Samsonova

inglise keel (6.-9. klass)

natalja.samsonova@kohtlanomme.edu.ee

Anna Boikova

vene keel

anna.boikova@kohtlanomme.edu.ee

Maria Grinkevitš

keemia ja füüsika

maria.grinkevits@kohtlanomme.edu.ee

Merit Kaljus

õpiabi juhendaja

merit.kaljus@kohtlanomme.edu.ee

Eha Mägi

õpiabi õpetaja

eha.magi@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Oder

direktor

mariliis.oder@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 56839391

Jana Kolga

õppejuht, eesti keel ja kirjandus (5., 6., 8. ja 9. klass)

jana.kolga@kohtlanomme.edu.ee

Joonas Sillat

IT juht, arvuti algõpetuse õpetaja, klassijuhataja (4. klass)

joonas.sillat@kohtlanomme.edu.ee

Silvar Ammas

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunstiõpetus, tehnoloogiaõpetus, minifirma juhendaja

silvar.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Hramtsova

informaatika

natalja.hramtsova@kohtlanomme.edu.ee

Eha Süda

raamatupidaja, raamatukoguhoidja

eha.suda@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 3371056

Ene Korstnik

koolihaldjas

ene.korstnik@kohtlanomme.edu.ee

Reet Rooden

koolihaldjas

reet.rooden@kohtlanomme.edu.ee

Leho Lahtvee (Alutaguse Matkaklubi)

valikaine: matkatarkused

leho@matkaklubi.ee

Valeri Vaab

remonditööline

valeri.vaab@kohtlanomme.edu.ee

Anna Kotšegarova

kokk

anna.kotsegarova@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 58873226

Olga Dergatšjova

abikokk

olga.dergatsjova@kohtlanomme.edu.ee

Ingrit Toots

noorem-sotsiaalpedagoog, T, N 8.00-16.00

ingrit.toots@kohtlanomme.edu.ee

Piret Ammas

lasteaiaõpetaja

piret.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Ingrid Sternhof

lasteaiaõpetaja

ingrid.sternhof@kohtlanomme.edu.ee

Tiina Telling

lasteaiaosa assistent

tiina.telling@kohtlanomme.edu.ee

Julia Hutrov

lasteaiaosa assistent

julia.hutrov@kohtlanomme.edu.ee

Kärt Grauberg

lasteaiaõpetaja

kart.grauberg@kohtlanomme.edu.ee

Kristin Kerov

lasteaiaõpetaja

kristin.kerov@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Kurs

lasteaiaõpetaja

mariliis.kurs@kohtlanomme.edu.ee

Kaija Alamets

lasteaiaõpetaja

kaija.alamets@kohtlanomme.edu.ee

Enna Liiv

lasteaiaosa õpetajaabi

enna.liiv@kohtlanomme.edu.ee

Margot Poom

lasteaiaõpetaja

margot.poom@kohtlanomme.edu.ee

Marilin Rego

lasteaiaõpetaja

marilin.rego@kohtlanomme.edu.ee

Angeelika Leppik

lasteaiaosa assistent

angeelika.leppik@kohtlanomme.edu.ee

Thea Liiva

lasteaiaosa muusikaõpetaja

thea.liiva@kohtlanomme.edu.ee

Aime Niineste

lasteaiaosa logopeed

aime.niineste@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Anger

koolitervisehoiutöötaja, N 8.30-14.00

natalja.anger@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 59196959