MEIE INIMESED

Katrin Tiirik

klassiõpetaja, etluskunst (2. klass), matemaatika (4. klass)

katrin.tiirik@kohtlanomme.edu.ee

Ruth Kerov

klassiõpetaja (3. klass), eesti keel ja kirjandus (4. ja 6. klass), kõnekunst (4. klass)

ruth.kerov@kohtlanomme.edu.ee

Tiia Laanemäe

klassiõpetaja, kodulugu (1. klass), kunst ja tööõpetus (2. klass)

tiia.laanemae@kohtlanomme.edu.ee

Piret Niglas

kehaline kasvatus, matkatarkused, klassijuhataja (6.-7. klass)

piret.niglas@kohtlanomme.edu.ee

Piret Ammas

sõimerühma "Pääsusabad" õpetaja

piret.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Tiina Telling

sõimerühma "Pääsusabad" õpetajaassistent

tiina.telling@kohtlanomme.edu.ee

Julia Hutrov

sõimerühma "Pääsusabad" õpetajaabi

julia.hutrov@kohtlanomme.edu.ee

Asta Jugaste

lasteaia muusikaõpetaja

asta.jugaste@kohtlanomme.edu.ee

Reet Rooden

koolihaldjas

reet.rooden@kohtlanomme.edu.ee

Joonas Sillat

IT juht, arvuti algõpetuse õpetaja

joonas.sillat@kohtlanomme.edu.ee

Eha Süda

raamatupidaja, raamatukoguhoidja

eha.suda@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 3371056

Kalver Kase

robootikaringi juhendaja

Gerten Pilv

robootikaringi juhendaja

Imbi Tito

muusikaõpetus, pilliõpe, koolinoorsootöötaja, ELO kuraator, klassijuhataja (5. ja 8. klass)

imbi.tito@kohtlanomme.edu.ee

Marje Kaljumäe

loodusõpetus, bioloogia, geograafia, inimeseõpetus, keskkonnakaitse, valikaine: väikesed geograafid

marje.kaljumae@kohtlanomme.edu.ee

Janika Kuus

matemaatika (5.-9. klass)

janika.kuus@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Hramtsova

informaatika, IT maailm

natalja.hramtsova@kohtlanomme.edu.ee

Silvar Ammas

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunstiõpetus, tehnoloogiaõpetus

silvar.ammas@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Kurs

noorema rühma"Sinitiivakesed" õpetaja

mariliis.kurs@kohtlanomme.edu.ee

Kaija Alamets

noorema rühma"Sinitiivakesed" õpetaja

kaija.alamets@kohtlanomme.edu.ee

Kärt Grauberg

noorema rühma"Sinitiivakesed" õpetajaabi

kart.grauberg@kohtlanomme.edu.ee

Ene Korstnik

koolihaldjas

ene.korstnik@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Anger

koolitervisehoiutöötaja, N 8.30-14.00

natalja.anger@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 59196959

Anna-Liisa Nurgamaa

õppejuht, füüsika, keemia

anna-liisa.nurgamaa@kohtlanomme.edu.ee

Mariliis Oder

direktor, klassijuhataja (9. klass)

mariliis.oder@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 56839391

Anna Boikova

vene keel

anna.boikova@kohtlanomme.edu.ee

Natalja Samsonova

inglise keel

natalja.samsonova@kohtlanomme.edu.ee

Laine Jürise

eesti keel (5., 7., 8. ja 9. klass), kirjandus (5., 7. , 8. ja 9. klass)

laine.jurise@kohtlanomme.edu.ee

Gerda Voldek

PPR koordinaator-õpetaja, kodundus-ja käsitöö, klassijuhataja (4. klass)

gerda.voldek@kohtlanomme.edu.ee

Marilin Rego

koolieelse rühma "Lapsuliblikad" õpetaja

marilin.rego@kohtlanomme.edu.ee

Margot Poom

koolieelse rühma "Lapsuliblikad" õpetaja

margot.poom@kohtlanomme.edu.ee

Angeelika Leppik

koolieelse rühma "Lapsuliblikad" õpetajaassistent

angeelika.leppik@kohtlanomme.edu.ee

Enna Liiv

koolieelse rühma "Lapsuliblikad" õpetajaabi

enna.liiv@kohtlanomme.edu.ee

Ene Pondre

koolihaldjas

ene.pondre@kohtlanomme.edu.ee

Kristi Ait

õpiabi juhendaja

kristi.ait@kohtlanomme.edu.ee

Eha Mägi

õpiabi õpetaja

eha.magi@kohtlanomme.edu.ee

Anna Kotšegarova

kokk

anna.kotsegarova@kohtlanomme.edu.ee

(+372) 58873226

Enar Hutrov

abitööline