#tulekülla

Tule ja heida pilk meie hariduslossi!

...ehk küllakutse Sulle, hea inimene, kes Sa tahad näha sügavamale, kuulda meie kogemust ja piiluda ühe haridusasutusse argipäeva. Võimalus on küllatulek lõimida ka kogemuskoolitusega /loe altpoolt/.

See on imelihtne! Kirjuta mariliis.oder@kohtlanomme.edu.ee või helista +372 56 83 93 91 ja lepime aja kokku. #tulekohtlanõmmele

Kohtla-Nõmme Kool #tulekülla.mp4

Kohtla-Nõmme Kooli kogemuskoolitused

Kogemuskoolituste sisu tuleneb Kohtla-Nõmme Kooli meeskonna kogemustest, kogetust ja parimast praktikast. Kogemuskoolitusi viivad läbi Kohtla-Nõmme Kooli meeskonnaliikmed: lasteaiaõpetajad, kooliõpetajad, IT juht ja direktor.

✨Erinevaid kogemuskoolitusi on võimalik omavahel siduda koolituspaketiks - täpselt vastavalt teie soovile!

Koolitusele saab juurde tellida lisatasu eest ka toitlustuse Kohtla-Nõmme Kooli sööklas.

KOGEMUSKOOLITUSED:

Täiendav informatsioon ja küsimused: Mariliis Oder (mariliis.oder@kohtlanomme.edu.ee või +372 56 83 93 91)